Patrycja Górecka

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkoły Pomocy Psychologicznej (Ośrodek Edukacji Psychologicznej), Kursu Pomocy Psychologicznej (Ośrodek Profilaktyki Środowiskowej "AD") oraz Kursu Psychoterapii Systemowej (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej).

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję elementy nurtu systemowego, gestalt oraz elementy terapii poznawczo-behawioralnej. Czerpię również z metod opartych na Komunikacji bez Przemocy (NVC) ora pracy z ciałem. Styl i metody zawsze staram się dostosować do potrzeb osoby oraz zgłaszanego problemu. Prowadzę terapię indywidualną, rodzinną a także spotkania o charakterze psychoedukacyjnym. Współpracuję z dorosłymi, młodzieżą oraz całymi rodzinami.

Pracuję z osobami, które ze względu na doświadczenia życiowe lub aktualną sytuację (trudne decyzje, kryzysy, strata) odczuwają potrzebę wsparcia psychologicznego. W pracy terapeutycznej zajmuję się takimi problemami jak zaburzenia depresyjne, lękowe, zaburzenia osobowości oraz trudności w relacjach i efektywnej komunikacji.Specjalizuję się w problemach z zakresu zaburzeń odżywiania.

Jestem pracownikiem Poradni Psychologicznej Magdaleny Senderowskiej oraz Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej. Swoją wiedzę i umiejętności stale rozwijam, a pracę poddaję regularnej superwizji.

Kontakt: