Agnieszka Pajączkowska-Swaciak

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, a także 4-letniego intensywnego kursu psychoterapii, realizowanego w ramach Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej
w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiadam członkostwo Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 
Doświadczenie zawodowe oraz umiejętności praktyczne z zakresu psychoterapii zdobywałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dzisiaj. Prowadzę tam grupową terapię zaburzeń osobowości, nerwic, lęków oraz depresji. Długo pracowałam również jako terapeuta zaburzeń psychotycznych. Współpracuję także z jedną z wrocławskich prywatnych poradni zdrowia psychicznego.

Od kilku lat prowadzę praktykę prywatną, w ramach której świadczę usługi z zakresu terapii indywidualnej oraz poradnictwa psychologicznego. Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. 
 
Praca z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju dolegliwości psychiczne pokazała mi, jak ważne jest poznanie każdego człowieka z poszanowaniem dla jego indywidualności i niepowtarzalności. Wierzę, że wspólne dążenie do zrozumieniem problemów z jakimi się Państwo do mnie zgłosicie, pozwoli na znalezienie najlepszej drogi do ich rozwiązania, a korzyści z tak prowadzonej psychoterapii będą wybiegać daleko poza złagodzenie konkretnych objawów.

Zapraszam osoby, które straciły umiejętność czerpania radości z życia, doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych, odczuwają lęk i niepokój. Psychoterapia to także doskonały sposób na poszerzenie wiedzy na własny temat, a co za tym idzie, tworzenie i realizowanie życiowych celów zgodnie ze swoimi potrzebami i pragnieniami.

Kontakt:
Tel: +48 604 626 334