Anna Chmielińska

Jestem psychologiem-psychoterapeutą. Skończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie w Tilburgu oraz - w specjalizującym się w metodzie Gestalt – wrocławskim Ośrodku Edukacji Psychologicznej. Jestem w trakcie procesu doktoryzacji.
Praktyką kliniczną zajmuję się od 11 lat. Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię dla par. Pracuję z osobami z problemami osobistymi, problemami w związkach, cierpiącymi z powodu depresji, lęków, silnego stresu, problemów osobowościowych czy zaburzeń odżywiania.
W gabinecie korzystam z metody Gestalt, szkoły psychodynamicznej, elementów psychodramy, elementów ustawień systemowych, filozofii kontynentalnej oraz filozofii wschodu.

Poza praktyką psychoterapeutyczną prowadzę zajęcia z psychologii klinicznej, z psychoanalitycznych aspektów filmu i fotografii, szkolenia psychoedukacyjne dla młodych rodziców oraz zajęcia dla osób zainteresowanych samorozwojem (mindfulness).
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
 
Każdy ma w sobie moc ulepszenia swojego życia. Nie każdy wie gdzie i jak tej mocy szukać. Jeśli coś w Twoim życiu jest nie tak, jak sobie tego życzysz, masz jakiegoś trudności, z którymi sobie nie radzisz – nie zwlekaj – porozmawiajmy o tym. Zapraszam. 

Kontakt:
Tel: +48 668 290 414